PRIMĂRIA --> Proiect comunitate romi

SELECTIE PARTENERI POCU

Anunt selectie parteneri pentru depunere proiect ”PARTENERIAT PENTRU COMUNITATE-COMPART” finantat prin P.O.C.U. 2014 - 2020

Data creare: 22-05-2017 15:09:38

Cuvânt de bun venit al primarului Comunei Holboca

NECULAI PAMFIL
Primarul Comunei HolbocaBun venit pe site-ul Primăriei Comunei Holboca. Vă invit să facem echipă și să dezvoltăm împreună o comunitate în care să locuim cu și mai mult drag.

Cu drag de comuna noastră,

NECULAI PAMFIL (Luș)
Primarul Comunei Holboca