INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Buget --> Situaţia drepturilor salariale și alte drepturi

Situaţia drepturilor salariale

Salarii aparat de specialitate al primarului la data de 30.03.2021
Salarii aparat de specialitate al primarului la data de 30.09.2021

Data creare: 30-03-2021 08:59:48

Cuvânt de bun venit al primarului Comunei Holboca

primarBun venit pe site-ul Primăriei Comunei Holboca. Vă invit să facem echipă și să dezvoltăm împreună o comunitate în care să locuim cu și mai mult drag.

Cu drag de comuna noastră,

NECULAI PAMFIL (Luș)
Primarul Comunei Holboca