- Proiect comunitate romi

PRIMĂRIA --> Proiect comunitate romi

Anunt - prelungirea perioadei de selectie pt. proiectul - "Parteneriat pentru comunitate - COMP

Aducem la cunostinta organizatiilor interesate sa participe la selectia pentru proiectul "Parteneriat pentru comunitate - COMPART", avand perioada de selectie pana la data de 06.06.2017.

Cei interesati sunt asteptati sa depuna actele necesare la sediul Primariei Holboca,
judetul Iasi, in comuna Holboca, Str. Principala 40, judetul Iasi, cod postal 707250, Serviciul Registratura, sau la adresa de e-mail: primariaholboca@yahoo.com.

Va multumim.

Data creare: 25-05-2016 14:59:17