INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Achiziţii publice

Legea achizițiilor publice

Legea Achizitiilor Publice (publicata in data de 21 07 2015)
Achizitii publice 2019
Achizitii publice 2018
Achizitii publice 2017

Data creare: 01-06-2016 16:03:20

Cuvânt de bun venit al primarului Comunei Holboca

NECULAI PAMFIL
Primarul Comunei HolbocaBun venit pe site-ul Primăriei Comunei Holboca. Vă invit să facem echipă și să dezvoltăm împreună o comunitate în care să locuim cu și mai mult drag.

Cu drag de comuna noastră,

NECULAI PAMFIL (Luș)
Primarul Comunei Holboca